Політика

Не так хвилює «Новий курс» Тимошенко, як те, що вона пообіцяла тим, у кого взяла гроші на свою кампанію

Два з половиною години віщати про «новий курс», де буде ветований ринок землі – дорогого коштує. Але, навіть незважаючи на цю прикру новину від Тимошенко турбує інше, і навіть не прихід Юлії Володимирівни до влади, ми ж Віктора Федоровича якось пережили, хоч і з втратами, на превеликий жаль, а, отже, і цю мадам подужаємо. Куди сильніше хвилює питання її обіцянок, під які вона бере гроші на свою президентську кампанію. Про це у своєму блозі пише відомий український блогер, телеведуча Ірина Медушевська.

Вона зазначає, що зі слів Тимошенко вже ясно, що її кінцева мета – ліквідувати посаду президента. Як випливає з декларації Тимошенко  своїх великих грошей у неї немає, значить дають у кредит під якісь обіцянки на майбутнє і ці обіцянки 100% доведеться виконувати.

Ірина Медушевська зазначає, що після вчорашньої презентації «нового курсу» Тимошенко ще здивувало кількість раніше незаплямованих у політичних симпатіях до кого-небудь «незалежних» блогерів, експертів, які опинилися в команді Тимошенко. Під час виступу на форумах вони намагалися тримати дистанцію, не співали політичні дифірамби, але сама їх присутність разом з Тимошенко вже про багато що каже.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.