Не так хвилює «Новий курс» Тимошенко, як те, що вона пообіцяла тим, у кого взяла гроші на свою кампанію

Два з половиною години віщати про «новий курс», де буде ветований ринок землі – дорогого коштує. Але, навіть незважаючи на цю прикру новину від Тимошенко турбує інше, і навіть не прихід Юлії Володимирівни до влади, ми ж Віктора Федоровича якось пережили, хоч і з втратами, на превеликий жаль, а, отже, і цю мадам подужаємо. Куди сильніше хвилює питання її обіцянок, під які вона бере гроші на свою президентську кампанію. Про це у своєму блозі пише відомий український блогер, телеведуча Ірина Медушевська.

Вона зазначає, що зі слів Тимошенко вже ясно, що її кінцева мета – ліквідувати посаду президента. Як випливає з декларації Тимошенко  своїх великих грошей у неї немає, значить дають у кредит під якісь обіцянки на майбутнє і ці обіцянки 100% доведеться виконувати.

Ірина Медушевська зазначає, що після вчорашньої презентації «нового курсу» Тимошенко ще здивувало кількість раніше незаплямованих у політичних симпатіях до кого-небудь «незалежних» блогерів, експертів, які опинилися в команді Тимошенко. Під час виступу на форумах вони намагалися тримати дистанцію, не співали політичні дифірамби, але сама їх присутність разом з Тимошенко вже про багато що каже.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh