Війна РФ проти України

Медведєв та пєсков закликали росіян активно займатися піратством

Заступник голови ради безпеки росії дмитро медведєв закликав росіян активно піратувати: безкоштовно качати контент, який правовласники заборонили поширювати в країні. Він заявив про це в інтерв’ю російським ЗМІ, повідомляє агентство “ТАРС”.

Після вторгнення Росії в Україну багато онлайн-сервісів закрили росіянам доступ до західних фільмів, ігор та музики. За словами медведєва, раніше він був проти крадіжки інтелектуальної власності, але тепер за умов санкцій користувачам слід знайти “правильних піратів” і завантажувати у них контент нелегально.

“Якщо вони пішли від нас, всякі Netflix та інші, значить, це все будемо скачувати і користуватися безкоштовно”, – звернувся медведєв до журналістів і користувачів соціальної мережі “ВКонтакте”.

Політик також запропонував російським користувачам активно розповсюджувати піратський контент через Інтернет-ресурси. На його думку, таким чином вони зможуть завдати великої шкоди іноземним компаніям та довести їх до банкрутства.

“Нехай вони недобирають гроші. Ми це нещодавно обговорювали, що їх потрібно позбавити частини немайнових прав, висловлюючись юридичною мовою, яку вони мають тут”, – підсумував медведєв.

Прес-секретар кремля пєсков побачив, як спалився путін, який у прямому ефірі розповів про крадіжку українських дітей та тепер має ордер на свій арешт від міжнародного суду.

Він підтримав свого політичного друга медведєва, але так, щоб самому не потрапити в халепу.

У коментарі російським ЗМІ пєсков зізнався, що сам часто користується “піратськими сервісами”. Щоправда, сам він завантажувати кіно не вміє, за нього це роблять інші.

“Ті, хто вкрав наші активи, хто ввів незаконні з погляду міжнародного права санкції. Раніше їх називали піратами, а тепер бандитами. Відповідно, фраза “піратський контент” має під іншим соусом у нас сприйматися”, – зазначив пєсков.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України