Політика

Медведєв анонсував «точкові зміни» Конституції РФ

На Росії на зустрічі зі школярами та студентами заступника голови Ради безпеки Дмитро Медведєв анонсував «точкові зміни» Конституції РФ, не пояснивши, які саме, пише рашистсьве видарння “Медуза”.

Зокрема, медведєв заявив, що росії загалом зараз не потрібна нова конституція, проте невеликі зміни до неї вноситимуться.

“Точкові зміни до конституції точно будуть”, вважає Медведєв. На його думку, конституція — це «консервативний документ» і вносити поправки до нього потрібно «максимально акуратно».

«Донабудова російської конституції] безумовно відбуватиметься, а нову конституцію, мені здається, поки що немає сенсу обговорювати», — зазначив Медведєв.

Востаннє поправки до Конституції РФ вносилися в 2020 році за підсумками багатоденного голосування росіян. Зокрема, поправки дозволили «обнулити» кількість президентських термінів Володимира Путіна.

Раніше повідомлялося, що в Росії диктатор Володимир Путін заявив, що висуватиметься на новий президентський термін.

Нагадаємо, майбутні вибори президента Росії, на яких передбачається переобрання путіна на п’ятий термін, вперше відбудуться у вигляді триденного голосування. Перед виборами планується здійснити масовий обхід громадян із закликом прийти на вибори. Кремль уже веде роботу із виборцями. Росіяни мотивуватимуть голосувати за чинного президента, створюючи відчуття свята. У Кремлі перед виборами планують організувати гастрольник турне лояльних зірок.

Росіяни звільнять “волевиявитися” – з 15 по 17 березня 2024 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України