Авторські статті

Медведчук набрав не через Порошенко, а внаслідок домовленостей з кураторами чинної влади, – Павло Нусс

У ці хвилини так звана «прогресивна громадськість», тобто, «журналісти-розслідувачі» і «антикорупціонери» в мережі починають розганяти тезу про те, що результати «Опозиційної платформи – За життя!», Медведчука і Бойко – це «заслуга» Петра Порошенка, який і зараз, у фінальний день виборів не дає спокою цим активістам. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Nuss Pavlo.

Він зазначає, на дострокових виборах у Верховну Раду в 2014 році, які провів Порошенко, Медведчук навіть подумати не міг, щоб висувати свою кандидатуру. Про активну долю в українській політиці він навіть заїкнутися не смів, рівно як і кілька місяців тому на його каналі і думати не могли про телемости з Москвою, бо саме Порошенко їх міцно тримав в українських лещатах.

Павла Нусс пише, після відходу Порошенка з посади президента України минуло 3 місяці, і за той час прізвищем Медведчука буквально заспамлено весь інформпростір. Так, що питання не в Порошенку – причина відновлення впливу Меведчука та інших проросійських політиків – результат домовленостей з кураторами чинної влади, і ніяк не інакше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України