Медведчук набрав не через Порошенко, а внаслідок домовленостей з кураторами чинної влади, – Павло Нусс

У ці хвилини так звана «прогресивна громадськість», тобто, «журналісти-розслідувачі» і «антикорупціонери» в мережі починають розганяти тезу про те, що результати «Опозиційної платформи – За життя!», Медведчука і Бойко – це «заслуга» Петра Порошенка, який і зараз, у фінальний день виборів не дає спокою цим активістам. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Nuss Pavlo.

Він зазначає, на дострокових виборах у Верховну Раду в 2014 році, які провів Порошенко, Медведчук навіть подумати не міг, щоб висувати свою кандидатуру. Про активну долю в українській політиці він навіть заїкнутися не смів, рівно як і кілька місяців тому на його каналі і думати не могли про телемости з Москвою, бо саме Порошенко їх міцно тримав в українських лещатах.

Павла Нусс пише, після відходу Порошенка з посади президента України минуло 3 місяці, і за той час прізвищем Медведчука буквально заспамлено весь інформпростір. Так, що питання не в Порошенку – причина відновлення впливу Меведчука та інших проросійських політиків – результат домовленостей з кураторами чинної влади, і ніяк не інакше.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh