Здоров'я

Медсестра з Каліфорнії показала наслідки 20-річного використання ботоксу: відео

Бренда Блей, медсестра з Каліфорнії, розповіла в TikTok про свій досвід використання ботоксу для боротьби зі зморшками на протязі двох десятиліть.

Восени 2022 року вона припинила отримувати уколи краси і показала результати на відео.

Зараз Бренда має 55 років, і вона стверджує, що працює над відновленням м’язів обличчя, які стали менш активними під час використання препарату. На відео вона показала свій лоб, на якому не видно глибоких зморшок, але є незначні складки.

“Я припинила використовувати його в жовтні, так що він майже зник, але ви помітили, що у мене нерухливі м’язи – тому що я не робила його так довго. Отже, тепер я переважно відновлюю свої м’язи”, – пояснила вона.

@nursebblay What hapoend if you use Botox for 20 years?#wrinkles #botox #midlifewomen #fiftyplus #aging #50 #follow #fypage ♬ original sound – Nursebblay

Медсестра додала, що відчуває, що рухливість та зморшки починають повертатися, але ще не на всі 100%. Бренда зазначила, що м’язи швидко відновляться, наприклад, як після зняття гіпсу.

Також жінка пояснила юзерам, що час від часу робить перерви між уколами краси, щоб уникнути атрофування м’язів, підтримуючи їхню активність.

Бренда додала, що протягом 20 років вона робила невеликі перерви в прийомі ботоксу, щоб уникнути атрофії м’язів. Користувачі TikTok відзначили, що вона має досить приємний вигляд, і деякі з них заявили, що будуть намагатися зберегти молодість свого обличчя за її прикладом.

Реакція соцмереж

  • “Нічого не відбувається крім того, що у вас немає зморшок”
  • “Зморшок набагато менше, і м’язи відновлюються. Краса!”
  • “Ти маєш чудовий вигляд! Я біжу за ботоксом”
  • “Спасибі, що чесно розповіла про ботокс. Я ніколи не використовувала його, але хочу старіти красиво”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України