Біологічний годинник організму організму може виходити з ладу, коли температура тіла постійно змінюється. Медики провели дослідження про вплив тепла на тіло в різний час доби.
Експерти розповіли про 12 годин світлового і теплового дня і таку ж кількістьтемряви і холоду. Коли проміжок часу був невеликим, ефект на тіло був відносно низьким.
Зміни температури по різному впливали на учасників експерименту. Протягом 12 годин денного світла показники тепла поступово знижувалися. При цьому, активність учасників особливо не змінювалася.
Завдяки науковій роботі стало відомо, що щоденний ритм температури тіла має важливе значення для встановлення годин організму. Різниця між годиною і температурою відіграє важливу роль. Штучний вплив на джерела світла і нерегулярний режим сну негативним чином позначаються на стані здоров’я.
До речі, вплинути на температуру тіла всередині людини проблематично. Тим, у кого такі показники навпаки перевищені, слід унікати вживання кави і енергетиків, переїдання вечорами і пізніх тренувань. Щоб нормалізувати всі обмінні процеси в організмі, необхідно налагодити режим дня і висипатися.