Медики попереджають про випадки захворювання на коросту в Австрії

Кількість хворих ці надзвичайно заразним захворювання, про який майже забули з-за високих стандартів гігієни, зростає Австрія протягом останніх двох років. Хвороба звичайно не смертельна, але дуже неприємна і насилу піддається лікуванню.

Варіанти передачі кліщів, передавальних хвороба найрізноманітніші: обійми, секс, використання однієї одягу або рушників. Особливий ризик зараження існує в місцях, де багато людей збираються або живуть разом, такі, як школи, дитячі садки, будинки для пристарілих або будинку для престарілих. Збудником корости є коростяний кліщ —  паразит людини, самки якого копають проходь в шкірі, відкладають яйця і екскременти, в результаті чого з’єднання являється сильний свербіж і запалення шкіри між пальцями, пальцями ніг, ліктями, областю пояси, пупком або сідницями.

Точної статистики в Австрії не існує, тому що хвороба, на відміну, наприклад, від Німеччини, тут не підлягає повідомленню і тому висновки про поширення хвороби робляться за обсягами продажів мазей Перметрин. Згідно з дослідженнями, кліщі стають все більш стійкими до сучасних медикаментів.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh