Авторські статтіДіаспора

Медичне обслуговування в Італії надається усім без винятку

Ось аспекти, що стосуються доступу до Національної служби охорони здоров’я в Італії для іноземних громадян.

DPCM (Декрет Голови Ради Міністрів) від 12 січня 2017 року про головні рівні медичної допомоги (LEA)

Аспекти, що стосуються доступу до SSL (Національній службі охорони здоров’я) для іноземних громадян

В Офіційному Віснику №. 65 від 18 березня 2017 був опублікований Указ Голови Ради Міністрів (DPCM) від 12 січня 2017 із зазначенням нових Основних Рівнів медичної допомоги – LEA.

Нова Постанова замінює DPCM від 29 листопада 2001 року, в якому вперше були визначені діяльність, послуги і надання допомоги, які Національна служба охорони здоров’я (SSN) зобов’язана надавати всім громадянам, безкоштовно або за оплату частки участі (ticket), з використанням ресурсів, зібраних через загальне оподаткування.

Статті 62 і 63 стосуються іноземців, які є громадянами країн, що не входять до Європейського Союзу.

Найважливіша новина стосується неповнолітніх іноземців. Передбачається, що “неповнолітні іноземні громадяни, які перебувають на території країни нелегально, повинні бути зареєстрованими в Національній службі охорони здоров’я і користуються медичним обслуговуванням на рівні з італійськими громадянами” (стаття 63, пункт 4). У цьому сенсі, DPCM уточнює деякі невизначеності, що виникли в ці роки, про що більшою чи меншою мірою зобов’язує характер Домовленості від 2012 року та необхідності чи ні доповнення Домовленості актами окремих Регіонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України