Новини з Австрії

Медична асоціація Австрії зажадала повторного введення обов’язкового носіння масок

Медична асоціація закликає до повторного введення маски. Основна увага має бути приділена закритих просторів, таких як магазини та супермаркети.

«Добровільна система не працює, а якщо це не працює добровільно, ми повинні зробити це обов’язковою і як можна швидше», — сказав президент палати Томас Секереш.

Цифри в Австрії дуже хороші. «Вони повільно піднімаються, не стрімко», — сказав президент. Це залежить від нас самих, щоб ситуація такою і залишиться. Тому Секереш знову закликав дотримуватися дистанцію, мити руки і, особливо в закритих приміщеннях, використовувати засоби захисту рота і носа.

Інфекціоніст Хервиг Лінднер, віце-президент медичної асоціації, сказав: «Ми перебуваємо у фазі охолодження пандемії, і цю фазу необхідно використовувати». Урядові заходи спрацювали, але крива нових інфекцій знову зростає. У свій час проявилися недоліки в управлінні таким кризою — такі, як відсутність масок в березні і квітні — «це не повинно відбуватися вдруге».

Секереш закликав серйозно ставитися до заходів стримування: будь-який, у кого проявляються симптоми, повинен залишатися вдома і запитувати тестування по гарячій лінії 1450.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: https://www.krone.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.