Авторські статтіТехно

Mazda випустить дві нові моделі автомобілів Mazda 3 і Mazda 6 у 2017 році

Автомобільний бренд Mazda випустить дві нові моделі Mazda 3 і Mazda 6 2017 модельного року, які були показані в Японії на початку цього року. Тепер повну інформацію про новинки опублікували в motor1.

Зовнішні зміни Mazda 3 починаються з нової передньої частини авто і решітки, які підкреслять ширину автомобіля. Логотип компанії і номерний знак будуть знаходитися нижче, ніж раніше, щоб створити враження низького центру ваги. Також нові моделі отримають модернізовані світлодіодні фари, обрамлення для протитуманних фар і задній бампер. Позаду зовнішній вигляд седана залишиться незмінним.

Нова Mazda 3 2017 також отримає новий дизайн для факультативних 18-дюймових коліс, а також два нових кольори. Традиційне синє авто Mica замінять на синє Reflex Mica в колірній гаммі. Машина Gray Metallic (вперше для CX-9) стане преміум варіантом кольору. Зміни до зовнішньої частини Mazda 6 2017 року обмежені додаванням металевого сірого забарвлення.

Також нові версії обладнають новим кермом, яке нагадує установку з кросовера CX-9. Mazda стверджує, що воно було розроблене для кращої ергономіки, щоб зробити його більш легким і більш зручним для обхвату. Схема управління також спрощена від комплексу трирівневого розташування кнопок в Mazda3 і Mazda6.

Компанія також поліпшила ущільнювачі дверей і іншу ізоляцію в обох автомобілях, щоб зменшити шум, вібрацію, шум вітру на великих швидкостях. Mazda3 буде їздити на три децибела тихіше, ніж раніше при швидкості 25 миль в годину. Mazda6 Grand Touring отримає звукоізольоване лобове скло. Крім того, обидва автомобілі мають поліпшену версію активного проекційного дисплею водіння, який може відображати попередження жовтим або червоним кольором і мати більш яскравий вихід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України