Майже 30 відновлених та модернізованих Міг-29 для Повітряних Сил України за останні роки: як Львівський авіаремонтний завод розвивається сьогодні

До 2014 року Львівський авіаремонтний завод жив періодичними іноземними контрактами, ремонтуючи та модернізуючи винищувачі для Казахстану, Азербайджану, Республіки Бангладеш та інших країн.

З 2014 року завод почав отримувати замовлення на відновлення та модернізацію винищувачів Міг-29 Повітряних Сил України.

За останні роки завод відновив та модернізував майже 30 літаків Міг-29 для ПС України. Завод провів імпортозаміщення та освоїв модернізацію за рахунок українських комплектуючих, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

3 травня, в ході робочої поїздки на Львівщину, Міністр оборони України Степан Полторак ознайомився із спроможностями Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу, який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром»

Під час спілкування з колективом підприємства глава оборонного відомства підкреслив, що завод зробив значні кроки вперед у своєму розвитку.

— За останні роки ви відремонтували та провели часткову модернізацію майже 30 літаків для Збройних Сил України. Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих — це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі — ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються в Україні, — зазначив Міністр оборони.

Степан Полторак також додав:

— Сьогодні ми вийшли на фінішній етап домовленостей щодо проведення повної модернізації літаків за допомогою іноземних партнерів на базі Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу. Наразі ми працюємо над тим, аби до кінця визначитися з пріоритетами та необхідними обсягами робіт щодо проведення модернізації. І з початку наступного року приступимо до цієї роботи, в мене жодних сумнівів немає, — підкреслив Степан Полторак.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh