Війна рф проти України

Майже 30 відновлених та модернізованих Міг-29 для Повітряних Сил України за останні роки: як Львівський авіаремонтний завод розвивається сьогодні

До 2014 року Львівський авіаремонтний завод жив періодичними іноземними контрактами, ремонтуючи та модернізуючи винищувачі для Казахстану, Азербайджану, Республіки Бангладеш та інших країн.

З 2014 року завод почав отримувати замовлення на відновлення та модернізацію винищувачів Міг-29 Повітряних Сил України.

За останні роки завод відновив та модернізував майже 30 літаків Міг-29 для ПС України. Завод провів імпортозаміщення та освоїв модернізацію за рахунок українських комплектуючих, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

3 травня, в ході робочої поїздки на Львівщину, Міністр оборони України Степан Полторак ознайомився із спроможностями Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу, який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром»

Під час спілкування з колективом підприємства глава оборонного відомства підкреслив, що завод зробив значні кроки вперед у своєму розвитку.

— За останні роки ви відремонтували та провели часткову модернізацію майже 30 літаків для Збройних Сил України. Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих — це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі — ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються в Україні, — зазначив Міністр оборони.

Степан Полторак також додав:

— Сьогодні ми вийшли на фінішній етап домовленостей щодо проведення повної модернізації літаків за допомогою іноземних партнерів на базі Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу. Наразі ми працюємо над тим, аби до кінця визначитися з пріоритетами та необхідними обсягами робіт щодо проведення модернізації. І з початку наступного року приступимо до цієї роботи, в мене жодних сумнівів немає, — підкреслив Степан Полторак.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України