Новини

Мати постраждалої вагітної звинуватила Зайцеву у обмані і хоче для неї довічного ув’язнення

Мати постраждалої вагітної 29-річної Жанни Власенко Раїса Бромот хоче для підозрюваної у резонансній дорожньо-транспортній пригоді Олені Зайцевої довічного ув’язнення.

«Я не знаю про іншого учасника ДТП, вважаю, що винна Зайцева. Це вона летіла на червоне світло. Покарання одне: хочу для неї довічне ув’язнення», — зазначила Бромот.

За її словами мами, за весь час, поки Жанна Власенко перебувала в реанімації, ніхто з родичів підозрюваної Зайцевої з нею не зв’язувався.

Лікарі повідомили, що Жанна повністю у свідомості, вже намагається сидіти самостійно.

«Днями ми розширимо їй руховий режим і постараємося перевести у вертикальне положення», — додали медики.

За словами Бромот, Жанна почуває себе нормально.

“Донька вже розмовляє, відчуває себе нормально, з дитиною, слава Богу, все добре. Їй поки не дозволяють вставати, і лікарі ніяких довготермінових прогнозів не дають. Але ми сподіваємося, що вона швидко піде на поправку. Про аварії вона зовсім нічого не пам’ятає”, — розказала вона.

10 листопада повідомлялося, що стан Власенко істотно покращився, її вивели зі стану штучного сну.

18 жовтня 2017 року близько 20:45 у Харкові на центральній вулиці Сумській сталося масштабні ДТП: автомобіль Lexus нібито проїхав на червоний сигнал світлофора і врізався у Volkswagen Touareg, після чого вилетів на тротуар з пішоходами. Внаслідок наїзду загинули шість чоловік, у тому числі 15-річна дівчина. П’ятеро перехожих поранено, з них двоє у важкому стані.

В крові у 20-річної Олени Зайцевої, яка була за кермом виявила опіати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України