Авторські статті

Масажист у «Межигір’ї» мав зарплату 16 тисяч гривень – втричі більшу ніж у шахтарів

ТОВ «Танталіт» у грудні 2010 року мало у штаті косметолога, масажиста, стиліста та інших спеціалістів, чия сумарна місячна зарплата становила майже 82 тис грн. Відповідний документ оприлюднено на «YanukovychLeaks».

В апараті управління «Танталіту» найбільші зарплати отримували косметолог Рябоконь та масажист Мойсеєнко – по 16 тис грн. При цьому їх штатна зарплата становила трохи більше 1,4 тис грн., а решту проходила по графі «доплата».

Також великі зарплати мали косметолог Страхонюк – 9,6 тис грн., адміністратор Ісаєнко, манікюрниця Олександрова, тренер по тенісу Зорін – всі по 8 тис грн.),стиліст Борисенко – 7,2 тис грн. та косметолог Селіверст – 6,4 тис грн. Дві прибиральниці мали зарплати 1,2-1,3 тис грн.

Нагадаємо середня зарплата у вугледобувній галузі у 2013 році становила 5,6 тис грн..

Середня зарплата в галузі освіти минулого року становила 2,5 тис грн. Це менше від зарплати прибиральниці у вольєрах для собак у «Межигір’ї» станом на травень 2012 року – 3,5 тис грн.

Нагадаємо, директор фірми «Київуніверсалсервіс», яка виконувала функції «межигірського» ЖЕКу і мала у штаті 144 людини, отримував 32 тис грн. на місяць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Зачем накалять страсти? В Киеве хороший массажист зарабатывает не меньше. Шахтер… А зачем за 2500 работать? Это тупо! В Киеве парковщик без риска для жизни те-же деньги получает. Охранник 4000. Зачем сидеть в кинотеатре и смотреть ужасы? Перейдите в соседний кинотеатр где идет мелодрама! Уезжайте в Россию, Казахстан, Австралию. Мало платят, потому, что мы согласились работать за эту малую плату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.