Масажист у «Межигір’ї» мав зарплату 16 тисяч гривень – втричі більшу ніж у шахтарів

ТОВ «Танталіт» у грудні 2010 року мало у штаті косметолога, масажиста, стиліста та інших спеціалістів, чия сумарна місячна зарплата становила майже 82 тис грн. Відповідний документ оприлюднено на «YanukovychLeaks».

В апараті управління «Танталіту» найбільші зарплати отримували косметолог Рябоконь та масажист Мойсеєнко – по 16 тис грн. При цьому їх штатна зарплата становила трохи більше 1,4 тис грн., а решту проходила по графі «доплата».

Також великі зарплати мали косметолог Страхонюк – 9,6 тис грн., адміністратор Ісаєнко, манікюрниця Олександрова, тренер по тенісу Зорін – всі по 8 тис грн.),стиліст Борисенко – 7,2 тис грн. та косметолог Селіверст – 6,4 тис грн. Дві прибиральниці мали зарплати 1,2-1,3 тис грн.

Нагадаємо середня зарплата у вугледобувній галузі у 2013 році становила 5,6 тис грн..

Середня зарплата в галузі освіти минулого року становила 2,5 тис грн. Це менше від зарплати прибиральниці у вольєрах для собак у «Межигір’ї» станом на травень 2012 року – 3,5 тис грн.

Нагадаємо, директор фірми «Київуніверсалсервіс», яка виконувала функції «межигірського» ЖЕКу і мала у штаті 144 людини, отримував 32 тис грн. на місяць.

Comments

0 comments

One comment

  1. Владислав

    Зачем накалять страсти? В Киеве хороший массажист зарабатывает не меньше. Шахтер… А зачем за 2500 работать? Это тупо! В Киеве парковщик без риска для жизни те-же деньги получает. Охранник 4000. Зачем сидеть в кинотеатре и смотреть ужасы? Перейдите в соседний кинотеатр где идет мелодрама! Уезжайте в Россию, Казахстан, Австралию. Мало платят, потому, что мы согласились работать за эту малую плату.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh