Авторські статті

Мартін Брест: Знайомтеся, це Україна – країна людей, які навчилися вбивати ворога тисячею різних способів

Ліцензія на вбивство. Будь-яка людина у світі тепер може вбити нашого ворога разом із нами. Це виявилося напрочуд нескладно – вбивати

Про своє бачення щодо війни виклав у думках на сторінках соцмереж письменник та військових Мартін Брест.

Найчастіше, читаючи коментарі до донатів, я бачу фразу “Убийте їх усіх”. Ми перескочили цей чудовий рубікон між “захищатися” – і “вбивати ворога”, ми промчали його з легкістю і навіть деяким подивом, мовляв “а вона взагалі була, ця моральна межа? Щось я її не зауважив”.

Українська загальнонаціональна бійка як юридична особа, спираючись на Закони України та в межах та у спосіб, передбачений діючим законодавством, готова надати всім країнам світу нову унікальну послугу: можливість вбити бандита. Можливість зменшити кількість зла у світі, можливість сплатити за всі образи, за брехню, за зраду та за підлість.

Знайомтеся, це Україна – країна людей, які навчилися вбивати ворога тисячею різних способів, і постійно вигадуємо нові

Ми просто знову створили щось, що не має світових аналогів, але цього разу наша ідея запрацювала. І ця фінансово-вбивча бізнес-модель працює на відмінно, за вісім років і п’ять місяців вона жодного разу не дала збій.

Ми пропонуємо людям усього світу сплатити за вбивство сволочів, які не мають права на існування. Причому зробити це зручно, не виходячи з дому і не відриваючись від смартфона, такий собі Амазон Вищої Справедливості, всього пара кліків, і кара падає на голови уебанів. Донат на снайперки. Переклад на машини. Сума на бронежилети. Клік-клік. Клацніть. Клац. Бах. Все, несіть.

Так, я впевнений, що це унікальна війна. Іншої такої не було і немає. Ми залучили до неї весь цивілізований світ, і тому в пейпелівському донаті написано “Kill them all, guys!”

Не хвилюйтеся, наші Силі Опору відпрацюють усі контракти. Кожну копійчину, кожен цент. Гарантія якості, Мем. Ви маєте справу з дуже обов’язковим підрядником, який чудово вміє мочити негідників.

Хлопці та дівчата мають ліцензію на вбивство, відповідно до Законів України та в межах і у спосіб, що передбачені діючим законодавством.

Мартін Брест

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.