Авторські статтіТехно

Марсоходу Curiosity оновили прошивку, зробивши його “чутливішим”

Марсохід Curiosity отримав нову версію прошивки, яка дозволила йому ніжніше приводити роботи по бурінню поверхні Марса, про це повідомляють фахівці NASA.

Астрономи NASA розповіли, що раніше марсіанський ролер Curiosity був значно грубішим і мав «важку руку». Виявилося, що вчені не розрахували силу, з якою робот буде бурити поверхню Червоної планети, і апарат просто покалічив і ламав багато з тих зразків, всередину яких хотіли проникнути вчені.

Дослідники розповіли, що спочатку ролер був налаштований на буріння з початковою потужністю до 4 балі, однак після експедиції до гори Шарпа, коли Curiosity пошкодив камінь, який хотіли пробурити вчені, з’єднання явилася необхідність у доналагодження апарату.

Астрономи підготували і відправили марсіанського апарату нову версію прошивки, яка в прямому сенсі зробить апарат ніжніше. Фахівці розповідають, що після поновлення роботи по бурінню Curiosity зможе проводити більш дбайливо.

Відзначається, що тепер американський марсохід може застосовувати на поверхні Марса шість різних ступенів буріння, які відрізняються різними режимами роботи. Тепер від «м’якого» до самого інтенсивного режиму у Curiosity цілих 20 ступенів потужності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.