Марш за життя відбувся в Південній Кореї

Багатотисячний Марш за життя пройшов вулицями Сеула. Його учасники протестували проти спроб легалізації абортів у Південній Кореї. Маніфестацію організували католицькі pro-life середовища.

Корейські захисники життя вийшли на вулиці, оскільки в цій країні тривають дебати щодо легалізації абортів. Конституційний суд с вивчає, чи закон, який забороняє цю практику, відповідає Основному закону, пише «Vatican News».

Мирна маніфестація показала красу і цінність людського життя, нагадуючи нам, наскільки великим подарунком для суспільства є кожна дитина, яка приходить у світ. Марш за життя закінчився урочистою Євхаристією, яку відправив у Сеульському соборі кардинал Андрій Йом Со-юнг.

Він вказав, серед іншого, на відповідальність політиків за створення гідних умов батькам для прийняття потомства. Він зазначив, що це відіграє величезну роль у прийнятті рішень матерями, які не впевнені, хочуть вони народжувати чи ні. «Наше завдання як Церкви — зробити все, що в наших силах, аби ніколи не приймалися незворотні рішення щодо абортів», — сказав архієпископ Сеула.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh