Авторські статті

Марш – кидок “Азова”. Фото, відео

Широкино-Комінтерново-Павлопіль. Саме цю лінію зараз тримають бійці полку Азов за підтримки Національної Гвардії. У районі Саханка і жовтень йшли бойові зіткнення, зачищено кілька блокпостів. З настанням темряви запанувало затишшя. Примітно те, що всі налаштовані йти до Новоазовська. Причому такі наміри звучать не тільки від бійців Азова, а й від офіційних осіб.

Так, Антон Геращенко сьогодні заявив: “Наступною метою на черзі на Південному фронті є звільнення від російсько – терористичних військ району Тельманове – Новоазовськ і вихід наших військ на державний кордон України.”

До того ж, народний депутат зазначив, що зелене світло сьогоднішньої операції дав безпосередньо президент України Петро Порошенко. По всій видимості це справжнісінька “зрада” і “нас зливають!”, ось тільки вже не з того боку, оскільки панічні крики лунали саме в радіо ефірі недавніх окупантів нині звільнених сіл. До речі, радіоперехоплення цих істерик скоро опублікує СБУ на прохання Антона Геращенко, повідомляє zloy_odessit

Полк “Азов”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України