Авторські статтіНовини з Австрії

Австрійський гірськолижник виграв 60-й етап кубка світу у Валь-д’Ізер

У суботу Марсель Хіршер виграв 60-й у своїй кар’єрі етап Кубка світу з гірськолижного спорту в Валь-д’Ізер, Франція.

Семиразовий володар Кубка світу з Зальцбурга здобув свою 29-ю перемогу в гігантському слаломі. Незважаючи на сильний снігопад і на складну трасу, Хіршер перевершив норвежця Генріка Кристофферсена на 1,18 секунди і на 1,31 шведа Метта Олссона. Австрієць Мануель Феллер фінішував одинадцятим.

Хіршер займає четверте місце в списку за загальною кількістю перемог у всіх дисциплінах, попереду його поки знаходиться співвітчизниця Аннемарі Мозер-Прелль (62 перемоги на етапах кубка світу). Перше ж місце займає легендарний швед Інгемар Стенмарк (86) і ще діюча американська спортсменка Ліндсі Вонн (82).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України