Марс населяють кам’яні істоти – вчені

Час від часу супутники і марсоходи NASA помічають їх на поверхні Червоної планети.

Ось вже кілька десятиліть йде активні вивчення Марса. Фахівці NASA в режимі реального часу обробляють інформацію, отриману з поверхні сусідньої планети. Серед цих матеріалів нерідко також знаходяться свідчення існування життя на Марсі, але вчені часто їх спростовують.

Скам’янілі фігури на знімках NASA, які нагадують живих істот, не дають спокою уфологам і конспірологам по всьму світу. Разом з тім останні дослідження показали, що на Червоній планеті все-таки може жити загадковий народ, який всіляко приховується від «очей» людей.

Це можуть бути істоти, які пережили страшну катастрофу, після якої Марс перетворився в одну суцільну пустелю. Саме їх можна спостерігати на спірних фотографіях, считают вчені. Кам’яні утворення населяють окремі райони Марса, де ще є більш менш стерпні умови для життя. Втім, в NASA такі твердження вважають нерозумними і необґрунтованими, незважаючи на численні твердження колег.

Раніше вчені писали, що масове переселення на Марс врятує людство від загибелі. Експерти вважають, що колонізація Червоної планети почнеться раніше наміченого терміну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh