Новини

Маркетплейс SHOPPING.UA – Найкраще місце для покупки українських брендів

Маркетплейс SHOPPING.UA, створений для того, щоб підтримати виробників одягу в Україні. SHOPPING.UA – це платформа, на якій зібрані більше 300 відомих українських виробників одягу, взуття та аксесуарів для жінок та чоловіків.

За словами засновників маркетплейсу, SHOPPING.UA був створений з метою підтримки вітчизняних виробників, які страждають від наслідків війни та інших складнощів. Платформа надає можливість купувати авторські колекції відомих дизайнерів, таких як CAT ORANGE, Carica, Tales, Jadone Fashion, Tuto Vzuto, Egostyle, MAN’s SET, Amulet, Sofia Shelest, Aura Shoes та багатьох інших, які виключно виготовляються в Україні.

Україна відома своїми талановитими дизайнерами, що створюють унікальний одяг для жінок та чоловіків. Якщо ви шукаєте незламні українські бренди одягу, то маркетплейс SHOPPING.UA є ідеальним місцем для вас.

Українські дизайнери створюють унікальний та стильний одяг для жінок. SHOPPING.UA пропонує великий вибір жіночого одягу українських виробників, які відзначаються високою якістю та оригінальним дизайном. У них можна знайти вечірні сукні, повсякденний одяг, верхній одяг та аксесуари, які доповнюють образ.

SHOPPING.UA також пропонує великий вибір одягу для чоловіків від українських виробників. Чоловіки можуть знайти на маркетплейсі стильний та зручний одяг відомих українських брендів.

Для українських виробників SHOPPING.UA – це можливість розміщення своїх товарів на платформі безкоштовно. Для цього потрібно бути українським виробником та надати виписку з єдиного державного реєстру платників податків. SHOPPING.UA надає можливість розмістити весь асортимент виробника, а також вести свій бізнес на одному з найбільших маркетплейсів в Україні.

З моменту запуску платформи, SHOPPING.UA отримав позитивний відгук від споживачів та виробників. Купувати український одяг, взуття та аксесуари на SHOPPING.UA – це підтримка української економіки та виробників, які тим самим можуть продовжувати свою роботу та виробляти якісний та стильний одяг для всіх українців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України