Марк Волберг: я просив у Бога вибачення за роль в «Ночі в стилі бугі»

Під час зустрічі в Чикаго з кардиналом Блейзом Купічем, відомий американський актор і практикуючий католик розповів, що шкодує з приводу своєї ролі порно-зірки в популярному фільмі 1998 року «Ночі в стилі бугі» та просив Бога вибачення за це.

В інтерв’ю для «Chicago Tribune» актор розповів: «Я завжди сподіваюсь на те, що Бог любить хороші фільми і прощає, бо в минулому я приймав погані рішення».

На запитання чи коли-небудь він молився, щоб Бог простив його за участь в певних кіноролях він відповів: «Ночі в стилі бугі – перша в списку».

Волберг, котрий зіграв роль порно-зірки у вищезгаданому фільмі, в Чикаго разом із кардиналом Купічем взяли участь у вечорі віри молодих дорослих під назвою «(re)ENCOUNTER».

Практикуючий католик і батько чотирьох дітей, Волберг відкрито говорить про свою віру впродовж останніх років. Після буремних юнацьких років, що включали перебування у в’язниці за расистський напад під впливом алкогольного сп’яніння, Волберг повернувся до віри, інформує Aleteia.

«Бути католиком – це найважливіший аспект мого життя», – сказав він виданню «Catholic Herald».  «Перше, що я роблю, починаючи свій день – я стаю на коліна і дякую Богові. Коли виходжу з дому – перше, що роблю – зупиняюсь біля церкви. Діти сердяться на мене: «Тату! Чого так довго?», а я кажу: «Це лише 10 хвилин, і мені це дуже потрібно». Бо так і є. Якщо я можу розпочати свій день з молитви і зосередження на Богові, тоді знаю, що роблю правильно. Ці 10 хвилин по-всякому допомагають мені впродовж усього дня».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh