Авторські статтіДуховне

Марк Волберг: я просив у Бога вибачення за роль в «Ночі в стилі бугі»

Під час зустрічі в Чикаго з кардиналом Блейзом Купічем, відомий американський актор і практикуючий католик розповів, що шкодує з приводу своєї ролі порно-зірки в популярному фільмі 1998 року «Ночі в стилі бугі» та просив Бога вибачення за це.

В інтерв’ю для «Chicago Tribune» актор розповів: «Я завжди сподіваюсь на те, що Бог любить хороші фільми і прощає, бо в минулому я приймав погані рішення».

На запитання чи коли-небудь він молився, щоб Бог простив його за участь в певних кіноролях він відповів: «Ночі в стилі бугі – перша в списку».

Волберг, котрий зіграв роль порно-зірки у вищезгаданому фільмі, в Чикаго разом із кардиналом Купічем взяли участь у вечорі віри молодих дорослих під назвою «(re)ENCOUNTER».

Практикуючий католик і батько чотирьох дітей, Волберг відкрито говорить про свою віру впродовж останніх років. Після буремних юнацьких років, що включали перебування у в’язниці за расистський напад під впливом алкогольного сп’яніння, Волберг повернувся до віри, інформує Aleteia.

«Бути католиком – це найважливіший аспект мого життя», – сказав він виданню «Catholic Herald».  «Перше, що я роблю, починаючи свій день – я стаю на коліна і дякую Богові. Коли виходжу з дому – перше, що роблю – зупиняюсь біля церкви. Діти сердяться на мене: «Тату! Чого так довго?», а я кажу: «Це лише 10 хвилин, і мені це дуже потрібно». Бо так і є. Якщо я можу розпочати свій день з молитви і зосередження на Богові, тоді знаю, що роблю правильно. Ці 10 хвилин по-всякому допомагають мені впродовж усього дня».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.