Авторські статті

Головна мета Великобританії і США – закриття Північного потоку-2

Поки Росія здійснювала так звані дзеркальні заходи, висилаючи дипломатів ЄС і США, в США і Великобританії вже планували черговий етап протистояння. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн. На його думку, США скористаються помилкою Сирії, яка атакувала американські позиції і завдадуть удару там. При цьому США намагатимуться посилити тиск ЗМІ на Росію.

Манн зазначає, що також слід очікувати, що США справи щодо порушення «прав людини», якими сама Росія свого часу користувалася проти Ізраїлю, згадають Східну Гуту і спробують повторити трюк з висилкою дипломатів. На цей раз метою стане чемпіонат світу з футболу, зірвавши який Великобританія і США сподіваються, що Росія наробить помилок, якими вони скористаються щоб Німеччина закрила «Північний потік-2». Також посилюється тиск Мінторгу і Мінфіну США на компанії, що беруть участь у проекті. Їм майже відкрито говорять, що їх чекають великі проблеми, якщо вони не відмовляться.

За словами експерта, поки що, проект підтримує СДПН і ХССХДС, але ніхто не знає, що залишиться від цієї підтримки після першої ж помилки Росії, а, що Росія буде помилятися весь світ вже побачив після висилки німецьких дипломатів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України