Мандрівник у часі заявив, що побував у Китаї XVI століття

Молодий чоловік надав фотографію в якості доказу того, що дійсно побував у Китаї 400-річної давності.

Передбачуваний мандрівник у часі з’явився на каналі YouTube ApexTV. Він заявив, що у нього є докази того, що він побував у Китаї XVI століття. На відео зняли людину з російським акцентом, чиє обличчя замасковано пікселями і голос модифікований, щоб захистити його особу, який розповів свою історію про подорож у минуле приблизно на 400 років.

За словами чоловіка, він жив у Лондоні й працював в якійсь підземної лабораторії під назвою Globus, яка проводила експерименти для того, щоб визначити, чи є життя в інших галактиках і як можна переміщувати фрази об’єкти з місця на місце. Молодий чоловік розповів, що бачив машину, яка «може шокувати всіх».

«Ця машина називалася Time Queen,» – сказав чоловік. – «Тільки кілька вчених могли увійти в кімнату з пристроєм, адже вона могла перенести людину в майбутнє і минуле».
За словами передбачуваного мандрівника в часі, відносно пристрою Time Queen було важливо те, що в ньому присутня частина астероїда, що має «випромінювач», який міг знищити планету або ж фактично збільшити географію країни. У цьому випадку енергія випромінювання створювала «часові межі» і в кінцевому підсумку призводило до подорожі в часі. Це був проект, над яким, мабуть, працювали уряди США, Великобританії та Росії.

За словами молодої людини, йому було доручено провести подорож в Китай, при цьому він зазначив, що нічого не змінив в історії. У якості доказу він тримає фотографію годін, якими він, по всій видимості, користувався під час своїх подорожей по Китаю XVI і XVII століття. Він стверджує, що втратив їх під час втечі від китайських солдатів. Тільки нещодавно чоловік дізнався, що годинники були знайдені в могилі китайського солдата.

Втім, на цю історію знайшлося безліч скептиків. Головним їх аргументом є те, що обронив годинник чоловік просто не міг нічого змінити в ході історії, так як це дуже груба помилка. Якщо приводити в приклад оповідання «И грянув грім» Рея Бредбері, в якому чоловік наступивши на метелика і повернувся в альтернативну реальність, то в даному випадку така помилка могла призвести до непоправних наслідків. Проте ніхто не береться стверджувати точно прав чоловік чи ні, так як визначити реальність, в якій знаходиться людство, неможливо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh