Техно

Мандрівник у часі заявив, що побував у Китаї XVI століття

Молодий чоловік надав фотографію в якості доказу того, що дійсно побував у Китаї 400-річної давності.

Передбачуваний мандрівник у часі з’явився на каналі YouTube ApexTV. Він заявив, що у нього є докази того, що він побував у Китаї XVI століття. На відео зняли людину з російським акцентом, чиє обличчя замасковано пікселями і голос модифікований, щоб захистити його особу, який розповів свою історію про подорож у минуле приблизно на 400 років.

За словами чоловіка, він жив у Лондоні й працював в якійсь підземної лабораторії під назвою Globus, яка проводила експерименти для того, щоб визначити, чи є життя в інших галактиках і як можна переміщувати фрази об’єкти з місця на місце. Молодий чоловік розповів, що бачив машину, яка «може шокувати всіх».

«Ця машина називалася Time Queen,» – сказав чоловік. – «Тільки кілька вчених могли увійти в кімнату з пристроєм, адже вона могла перенести людину в майбутнє і минуле».
За словами передбачуваного мандрівника в часі, відносно пристрою Time Queen було важливо те, що в ньому присутня частина астероїда, що має «випромінювач», який міг знищити планету або ж фактично збільшити географію країни. У цьому випадку енергія випромінювання створювала «часові межі» і в кінцевому підсумку призводило до подорожі в часі. Це був проект, над яким, мабуть, працювали уряди США, Великобританії та Росії.

За словами молодої людини, йому було доручено провести подорож в Китай, при цьому він зазначив, що нічого не змінив в історії. У якості доказу він тримає фотографію годін, якими він, по всій видимості, користувався під час своїх подорожей по Китаю XVI і XVII століття. Він стверджує, що втратив їх під час втечі від китайських солдатів. Тільки нещодавно чоловік дізнався, що годинники були знайдені в могилі китайського солдата.

Втім, на цю історію знайшлося безліч скептиків. Головним їх аргументом є те, що обронив годинник чоловік просто не міг нічого змінити в ході історії, так як це дуже груба помилка. Якщо приводити в приклад оповідання «И грянув грім» Рея Бредбері, в якому чоловік наступивши на метелика і повернувся в альтернативну реальність, то в даному випадку така помилка могла призвести до непоправних наслідків. Проте ніхто не береться стверджувати точно прав чоловік чи ні, так як визначити реальність, в якій знаходиться людство, неможливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України