ЄС|NATO

Мандат у спадок: діти політиків на виборах до парламенту. ІНФОГРАФІКА

Ні для кого не секрет, що протягом останніх двух десятиліть в українській політиці набула поширення тенденція участі в активному політичному житті не лише людей далеких від законодавчого процесу (водії, масажисти, секретарі, охоронці), але й дітей вітчизняних можновладців, пише  www.slovoidilo.ua.

Яскравими прикладами в цьому плані відрізнялась попередня влада. Чого лише варті такі одіозні імена як: Олександр та Віктор Януковичі (сини екс-президента-втікача Віктора Януковича, Артем Пшонка (син екс-генерального прокурора України Віктора Пшонки), Олексій Азаров (син екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова). Ще раніше в сучасній політичній історії відомі імена Олеся Довгого, Тараса Чорновола.

В той же час, попри декларації нових владних еліт у прагненні впровадження в Україні європейських стандартів, в тому числі, і сучасної кадрової політики, як бачимо, бажання прилаштувати «власних чад» на тому чи іншому виборчому окрузі або ж чиновницькій посаді нікуди не ділось. З огляду на це, «Слово і Діло» вирішило проаналізувати, хто ж із вітчизняних дітей українських політиків на дострокових парламентських виборах 2014 року піде політичними стопами власних батьків.

                                                                                                                                           Maidan Press Center

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.