Новий мер Нью-Йорка, 34-річний соціаліст Зохран Мамдані, представив програму реформ для доступного мегаполісу.
Мамдані планує безкоштовний громадський транспорт з розширенням маршрутів та створення виділених смуг. «Місто повинно стати доступним для кожного», – заявив він.
У програмі мера є дитячі садки без плати для малозабезпечених та продуктові магазини з низькими націнками. Хоча експерти попереджають, такі ініціативи могли провалитися через економічні ризики.
Мамдані також пропонує заморозити підвищення оренди та побудувати доступне житло, фінансуючи це за рахунок підвищення податків для заможних і великих компаній.
Ще однією ініціативою є зменшення ролі поліції, передача частини її обов’язків соціальним службам.«Це крок до нової епохи для Нью-Йорка», – зазначив Мамдані.
