“…Мама сказала, коли я сюди їхати збирався, що краще б вона у 92му році зробила аборт, або щоб мені руки повідривало, чи осліпило. Я до неї не повернуся…”

Вадим, 21 рік. Приїхав з Володимира-Волинського, коли вбили перших з “Небесної Сотні”. «До партій я не належу, просто я проти оцього бидляцького режиму. Я – муляр. Зимою практично без роботи. А літом, весною – заробляю. Був у мене вибір, або у Білорусь поїхати на заробітки, або на Майдан. Що я міг вибрати?!

Мене дуже вразила людська жорстокість. Як ми відходили з Грушевського, я побачив саморобний намет, там літній чоловік сидів, років 60-65 йому було. Увірвались туди спочатку внутрішні війська,а потім бійці «беркуту». 5-7 здорових чоловіків били цю людину кийками. А той був повністю у цивільному одязі. Навіть не знаю, чи вижив він. Бо били страшно. Зі мною журналістка піднялася на барикаду, вийшов офіцер старший і почав їй руками показувати сексуальні натяки, казав «малая, иди сюда»…»

Вадим брав активну участь у останніх штурмах, стояв на передовій. «Паніка була страшна, штовхались усі. Мені бронік вже на Майдані розірвали, і синець поставили випадково уже свої. Я підряд 3 рази газів ковтнув, отримав хімічні опіки легень. Очі чомусь дуже боявся промивати, ще одна жінка медик казала: «ты под пули не боялся идти, а боишься,чтоб тебе глаза прокапали». Ми розуміли, що якщо здамо Майдан – кінець. Усе під руки йшло, я навіть кійок залізний викинув..і за каміння узявся…
Я готовий куди завгодно йти, хоч у Крим, хоч у Харків. Нам давали час на роздуми, хто не готовий може їхати до дому, але я тут лишився.

Батько у мене помер, коли я служив у армії. А мама в мене – віруюча російської православної церкви. Вона вважає, що жінки, що тут чай розносять – повії. А ми усі – бандити і неонацисти. Вона від мене відмовилась.

Сказала, коли я сюди їхати збирався, що краще б вона у 92му році зробила аборт, або щоб мені руки повідривало, чи осліпило. Я до неї не повернуся. Хай там кажуть, що матір є матір, але після такого…..я в неї на світ не просився, щоб вона мене народжувала!! У мене є бабуся – до неї і поїду.»…

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh