Максим Степанов: Понад 36 тис. ліжок у лікарнях зараз готові для госпіталізації хворих на COVID-19

В Україні для госпіталізації пацієнтів, хворих на COVID-19, зараз готові понад 36 тисяч ліжок. Майже 11 200 з них забезпечені точками подачі кисню. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу.

«На сьогодні в українських лікарнях пацієнтами з коронавірусом зайняті 9 972 ліжка: сюди включено як підтверджені випадки, так і випадки з підозрою на COVID-19. Також на початку червня головам ОДА було поставлене завдання збільшити кількість ліжок з підведенням кисню. Для пришвидшення цього процесу МОЗ ініціювало постанову Кабміну щодо фінансування робіт по підведенню централізованої подачі кисню у лікарнях за спрощеною процедурою», – зазначив Максим Степанов.

Міністр наголосив також, що МОЗ фіксує значне зростання кількості госпіталізованих хворих на COVID-19 протягом останнього часу: за 24–30 серпня було госпіталізовано 2829 осіб, за 17–23 серпня – 2699, тоді як за 18–24 травня – 749. Максим Степанов зазначив, що пріоритетне завдання на сьогодні — забезпечення киснем 80% ліжок у лікарнях, запланованих під лікування хворих на COVID-19.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh