ЄС|NATO

Макрон у розмові з Путіним: Франція готова захищати територіальну цілісність України

Президент Франції Емманюель Макрон у понеділок, 15 листопада, провів телефонну розмову із президентом країни-агресорки Володимиром Путіним

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на французьке видання L’Orient-Le Jour .

Телефонна розмова Макрона та Путіна тривала 1 год. 45 хв.

Емманюель Макрон висловив Путіну сильне занепокоєння та готовність захищати територіальну цілісність України через розгортання на українському кордоні російських військ.

Натомість президент країни-агресорки лише повторив Макрону, що “переговори будуть ускладненими через позицію української влади”.

Макрон у розмові з Путіним: Франція готова захищати територіальну цілісність України

Військовослужбовці ЗС Росії. Фото зі ЗМІ

За даними видання Ouest-France, Макрон і Путін домовилися про вирішення ситуації з мігрантами на білорусько-польському кордоні.

“Ми сподіваємось на те, що ця довга розмова принесе результати”, – повідомили в Єлисейському палаці.

Нагадаємо, що в Міністерстві оборони України підтвердили, що станом на початок листопада 2021 року біля кордону України та на тимчасово окупованих територіях Росією зосереджено угруповання військ загальною чисельністю близько 90-та тисяч осіб.

Макрон у розмові з Путіним: Франція готова захищати територіальну цілісність України

Військовослужбовці ЗС Росії. Фото з відкритих джерел

Речник Пентагону Джон Кірбі в заявив, що оборонне відомство США знає про “публічні повідомлення про незвичну російську військову діяльність поблизу України і продовжить консультації із союзниками та партнерами з цього питання”. Він запевнив, що США уважно спостерігають за ситуацією в регіоні.

Американське видання The Washington Post 31 жовтня оприлюднило статтю в якій йшлося, що Росія стягує свої війська до кордону з Україною.

Пізніше, США провели консультації із союзними країнами щодо безпекової ситуації на українсько-російському кордоні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України