Політика

Макрон та Шольц заявили, що підтримуватимуть Україну до її перемоги: що ще відомо про зустріч лідерів Франції та Німеччини з Зеленським

Президент України зустрівся з Макроном і Шольцом під час візиту до Франції. В ОП розповіли, про що спілкувалися європейські лідери:

•  Президент Франції наголосив, що ця зустріч є символом довіри та його країна налаштована підтримувати Україну до перемоги й відновлення її законних прав.

•  Федеральний канцлер Німеччини також висловив переконання, що Україна має отримувати допомогу від партнерів доти, поки в цьому буде необхідність.

•  Зеленський подякував лідеру Франції за рішення про надання Україні легких танків, а канцлеру Німеччини – за надання потужної системи ППО IRIS-T.

💬 Що раніше Україна зможе отримати потужну далекобійну зброю, Еммануелю, що раніше наші пілоти зможуть отримати сучасні літаки, Олафе, що міцнішою буде наша танкова коаліція – я вдячний вам за те, що ви почали цей шлях, – то швидше закінчиться ця російська агресія й ми повернемо Європі впевнений мир, – заявив президент України.

•  Також європейські лідери обговорили формулу миру, яка здатна забезпечити стійке припинення війни на справедливих умовах та з дотриманням норм міжнародного права.

📷: ОП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України