ЄС|NATO

Майже 30% українців вживають алкоголь через стрес – опитування

Кожен другий українець вживає алкогольні напої, ніколи не пили алкоголь лише третина жителів країни.
Про це розповів соціолог компанії Research & Branding Group Євген Копатько, представляючи результати соцдослідження.

“Кожен другий мешканець України (51%) на даний час вживає алкогольні напої, а ще 15% українців не вживають алкоголь зараз, але раніше вживали. Ніколи не вживали алкогольні напої третина жителів країни (34%)”, – цитує експерта УНІАН.

Кажучи про частоту вживання алкогольної продукції, Копатько зазначив, що третина українців, які вживають алкоголь, роблять це з частотою два-три рази на місяць (31%) або рідше, ніж раз на місяць (29%), кожен п’ятий, – приблизно раз на місяць (21%), а ще 16% опитаних вживають алкоголь кілька разів на тиждень.

Відповідно за даними дослідження, частота вживання алкоголю залежить від статі: частіше алкогольні напої вживають чоловіки.

22% опитаних чоловіків зазначили, що п’ють кілька разів на тиждень, 39% – два-три рази на місяць, 18% – раз на місяць, 17% – рідше одного разу на місяць.

У свою чергу жінки, як правило, вживають алкоголь рідше разу на місяць (44%), раз на місяць (22%), і лише 7% зазначили, що вживають алкоголь кілька разів на тиждень.

Також опитування показало, що найчастіше українці пробують алкогольні напої у віці 16-18 років (42%), кожен п’ятий, хто вживає алкоголь, вперше попробував його у віці 19-ти – 21-го року (21%), 16% – у віці 14-15 років і 14% – у дорослому віці старшому за 21 рік.

Згідно з даними опитування, трьома основними причинами вживання алкоголю, як правило, є розпивання з приводу і під час свят – 71%, для зняття стресу – 29% і тому, що так роблять оточуючі (за компанію).

УП

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.