Майдан з 10 на 11 груня словами очевидця

Шановні друзі! Коли близько пів 2 ночі я прибіг на майдан – віри вже було мало, що ми вистоїмо його, що український народ не здасться Росії та хаму, що ми можемо протистояти цьому цярюванню…

Знаєте чому майдан сьогодні вистояв? Тому що починаючи з 2-3 ночі не зважаючи на -13 нас ставало дедалі більше! Дзвони церков почали бити по Києву, в людей почав зникати страх та появилась віра. Після першої сутички та штовханини ми вистояли! Беркут не пройшов наш пост! Це була маленька перемога! Люди обіймалися та вітали один одного!

 

Слава машиністам метро, які під час руху метро говорили та переконували людей виходити на зупинках близьких до майдану! Вони теж у свою міру герої! Таксисти, які підвозили безкоштовно вночі на майдан теж. Всі щось робили маленьке для перемоги – ось в цьому і сила! Сьогоднішня ніч була важка, проте ми її виграли! Є лише єдиний спосіб змінити історію нашої країни – майдан! Хто має сили, дух та бажання жити в цивілізованій країні, а не країні маріонеток та брехні – потрібна загальнодержавна активізація! Я сьогодні переконався що наше майбутнє та наша перемога в наших руках! Роботу, лижі відпочинок давайте перенесемо на більш спокійні часи! Перемога вже дуже близько!

Тут насправді мирний протест, при умові якщо нас буде багато! Головне не здаватись, битись до кінця та боротись! До зустрічі на Киівському майдані!

Не будьте осторонь, «Не продиваньмо» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які стоять на майдані.

Кошти ви можете переказати сюди картка Приватбанку: 5457082230251691

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh