Майдан – це територія доброти

Майдан – це велике щастя. Саме тут є та країна, яку ми хочемо бачити. Це країна мрій і надій на перемогу української нації. Майдан – це територія доброти.

Про це заявив народний депутат України, один із комендантів Штабу національного спротиву свободівець Михайло Блавацький під час брифінгу в прес-центрі Штабу 14 грудня 2013 року.

Коменданти Штабу національного спротиву разом із студентством Львівщини повідомили журналістам про те, що Майдан долучиться до відзначення Свята Миколая. У рамках святкування активісти будуть збирати кошти та подарунки, які передадуть до дитячих будинків, інтернатів та будинків для людей похилого віку.

Зокрема, Михайло Блавацький, виступаючи на брифінгу, зазначив, що мешканці згаданих установ мають відчувати себе потрібними державі та всім землякам: “Ці люди, зокрема діти, мають відчувати, що ми їх любимо. Вони так само чекають подарунків від рідних, як і всі инші діти”.

“Я хочу подякувати, в першу чергу, всім киянам, які з розумінням та душею поставилися до Майдану та підтримують усім необхідним активістів. Наголошу, що всі речі та продукти, які залишаться по завершенню Революції Гідности, ми передамо дитячим будинкам. Окрім того, є багато речей, які подарували кияни, – ми їх передамо будинкам для людей похилого віку. Тільки таким шляхом ми справді зробимо свято Миколая святом добра, любови та взаємодопомоги”, – повідомив народний депутат-свободівець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh