Авторські статті

Майбутнє України залежить передусім від самих українців

“Нам треба зрозуміти, що нинішня військова агресія Росії проти України не є спонтанним рішенням Путіна, а готувалася роками”, – заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Руслан Марцінків, коментуючи ситуацію в Україні та варіанти її розвитку.

Націоналіст зазначив: Путін зробив чимало для політичного, економічного, культурного та військового краху української держави, особливо за останні 4 роки панування шахрайського, васального до Кремля режиму Януковича. Росія просунула своїх агентів у найвищі органи влади, уряд, парламент, в керівництво православної церкви, провладних і навіть опозиційних партій, поставила своїх агентів на чолі армії, міліції та СБУ. “Як наслідок, зараз у співвідношенні сил ми багаторазово поступаємося противнику і об’єктивно не можемо швидко відновити необхідний баланс та захистити наші національні інтереси, – підкреслив свободівець. – Однак Путін не врахував живучости та сили української нації, здатности звичайних українців піднятися на боротьбу за свої права і свободи, за справедливість, за свою країну, її національну незалежність і цілісність. Саме тому піднявся Майдан, саме тому ми змогли вигнати Януковича, і саме в цьому є основна запорука нашої майбутньої перемоги над російськими окупантами”.

На переконання Руслана Марцінківа, попереду Україну чекають непрості часи. Можливі невдачі нової влади щодо проведення реформ, спроби олігархічного реваншу, зради національних інтересів, відсутність обіцяної підтримки країн Заходу. Головне – не розчаровуватися і не забувати, що наша сила – в нас самих. Майбутнє України залежить передусім від самих українців.

“Агресія Росії вже має один позитивний результат, – зазначив свободівець, – маємо шанс нарешті очистити наші органи влади, правоохоронні структури, армію, політику, культуру, інформаційний простір, православну церкву від диктату представників п’ятої колони, від агентів “русскава міра” та Кремля. Маємо шанс зміцнити нашу національну єдність, незважаючи на штучно вибудовані мовні та конфесійні бар’єри, та розпочати будівництво справді національної та народної української держави, нової України”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.