Авторські статті

Добровільна відставка прем’єр-міністра Вірменії може бути організована Кремлем

Поки багато хто в Україні щиро радіє перемозі» вірменського «майдану» просто для роздумів важливо згадати деякі факти про Сержа Саргсяна. 1993-1999 – міністр оборони, міністр національної безпеки і міністр внутрішніх справ. На момент розстрілу проєвропейського парламенту Вірменії обіймав цю посаду. 1999-2000 – Голова адміністрації президента Вірменії, 2000-2007 – Міністр оборони Вірменії, секретар РНБО, 2007-2008 – Прем’єр-міністр, 2008-2018 – Президент. 2018 – змінює Конституцію під себе, ставши прем’єр єром і першою особою в країні. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що тепер важливо згадати хронологію останніх днів: вчора вранці Саргасян приходить на переговори з лідером опозиції і через 3 хвилини йде звідти, потім через годину-дві після переговорів затримують цього лідера опозиції-парламентера і розганяють нечисленний мітинг, ввечері виходить багато людей. Все це повністю вкладається в модель нормального розвитку подій і модель поведінки людини, яка 25 років керувала безпекою Вірменії, але сьогодні відбувається те, що не вкладається в цю модель: раптом з військової частини випускають солдатів і ті приєднуються до мітингу опозиції. Що примітно, солдати, яким за такі дії загрожували тюремні терміни, радісно вибігли без зброї. Знову ж важливо нагадати: Саргсян 25 років очолював оборону і нацбезпеку Вірменії. Через годину Саргсян, під якого змінювали Конституцію, подає у відставку зі словами «Я був не правий». Такий собі лояльний диктатор.

Блогер пише, що він може помилятися в оцінках, але те, що всі бачили у Вірменії – це ніщо інше як «кольорова революція», організована Кремлем, про що Москва так довго мріяла. Першу успішну спробу вони провели в Абхазії в 2014 році, зараз проводять у формально незалежній державі – Вірменії, поставивши замість лояльної маріонетки більш лояльну маріонетку. На думку блогера, Лукашенко з Назарбаєвим і інші лідери держав Середньої Азії зараз повинні задуматися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.