Добровільна відставка прем’єр-міністра Вірменії може бути організована Кремлем

Поки багато хто в Україні щиро радіє перемозі» вірменського «майдану» просто для роздумів важливо згадати деякі факти про Сержа Саргсяна. 1993-1999 – міністр оборони, міністр національної безпеки і міністр внутрішніх справ. На момент розстрілу проєвропейського парламенту Вірменії обіймав цю посаду. 1999-2000 – Голова адміністрації президента Вірменії, 2000-2007 – Міністр оборони Вірменії, секретар РНБО, 2007-2008 – Прем’єр-міністр, 2008-2018 – Президент. 2018 – змінює Конституцію під себе, ставши прем’єр єром і першою особою в країні. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що тепер важливо згадати хронологію останніх днів: вчора вранці Саргасян приходить на переговори з лідером опозиції і через 3 хвилини йде звідти, потім через годину-дві після переговорів затримують цього лідера опозиції-парламентера і розганяють нечисленний мітинг, ввечері виходить багато людей. Все це повністю вкладається в модель нормального розвитку подій і модель поведінки людини, яка 25 років керувала безпекою Вірменії, але сьогодні відбувається те, що не вкладається в цю модель: раптом з військової частини випускають солдатів і ті приєднуються до мітингу опозиції. Що примітно, солдати, яким за такі дії загрожували тюремні терміни, радісно вибігли без зброї. Знову ж важливо нагадати: Саргсян 25 років очолював оборону і нацбезпеку Вірменії. Через годину Саргсян, під якого змінювали Конституцію, подає у відставку зі словами «Я був не правий». Такий собі лояльний диктатор.

Блогер пише, що він може помилятися в оцінках, але те, що всі бачили у Вірменії – це ніщо інше як «кольорова революція», організована Кремлем, про що Москва так довго мріяла. Першу успішну спробу вони провели в Абхазії в 2014 році, зараз проводять у формально незалежній державі – Вірменії, поставивши замість лояльної маріонетки більш лояльну маріонетку. На думку блогера, Лукашенко з Назарбаєвим і інші лідери держав Середньої Азії зараз повинні задуматися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh