Авторські статті

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш в негативній формі висловилась про останнє звернення Президента Порошенка

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш прокоментувала останнє звернення президента Петра Порошенка до українців. На своїй сторінці у Фейсбуці вона звернула увагу на культуру вимову українського глави.

Зокрема, Лукаш нагадала своїм читачам про те, як Порошенко заявив, що Україна більше не дозволить канонічної Української православної церкви Московського патріархату розставляти пальці віялом на території країни. Слова Порошенка колишній міністр прокоментувала так. «Пальцы веером, дупло в перьях, пики козыри, десны в волосах, на зубах колючки…Армія. Мова. Віра.», – написала Лукаш. Користувачі активно коментує пост.

«Як же точно ви підбираєте слова», «У православній церкві пальці якраз складають для вознесіння знаменням хреста, а в організованого злочинного угруповання під керівництвом Порошенко, яка при владі ззовні», «Пальці віялом є основною формою спілкування», «Віялом його будки Рошен по всій Україні стоять», «Маючи широке коло спілкування з людьми, в основному, досить ерудованими і інтелектуальними, дивуюся тому, що більшість влаштовує те що відбувається», – пишуть користувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. А вона що, не в тюрмі???? Дуже “авторитетна” ригівська заява. Значить вірним шляхом йдемо, якщо в один голос з Хутіним Пуйлом заспівали екс-риги!)

  2. Кто бы писал про палькы веером,подстилка овоща! Да сразу видно знакомый слоган для дамы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.