Право

Львівські та київські правоохоронці викрили схеми ухилення від мобілізації

У Львівській та Київській областях прокурори та правоохоронці викрили протиправну діяльність, спрямовану на уникнення мобілізації та незаконний перетин кордону.

Серед виявлених випадків – збір коштів за переправлення осіб через державний кордон, недобросовісна службова діяльність та вплив на чиновників за винагороду. Прокуратура повідомила про підозри трьом особам, розпочато слідчі дії.

На Львівщині, у Золочівській громаді, було викрито двох осіб, які обіцяли нелегальний виїзд до Молдови військовозобов’язаному за 13 000 доларів США. Вони отримали 3 500 доларів США передплатою, їх затримано. Підозру оголошено за статтею, що передбачає покарання за незаконне переправлення осіб через кордон.

У Львові лікарка вимагала 2 000 доларів США за продовження інвалідності, була затримана з доказами.

У Києві чоловік організував схему з фальшивим «оформленням догляду» за літньою матір’ю за 14 000 доларів США. Він стверджував про можливість безперешкодного оформлення документів завдяки зв’язкам у соціальних службах, отримавши 10 000 доларів США. Чоловіка також затримано, йому повідомлено про підозру.

Правоохоронці продовжують викривати інші схеми уникнення мобілізації та непрозорого перетину кордону, деякі з яких вже передано до суду.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України