Авторські статті

Львівська облрада не визнає кримського референдуму і вимагає притягнути до відповідальності його організаторів

Львівська облрада не визнає так званого референдуму в Криму і вимагає притягнути до відповідальності його організаторів. Про це йдеться у заяві, яку виголосив сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутат від фракції “УДАР” Олесь Старовойт. Цю заяву підтримали всі депутатські фракції ЛОР. 

“Львівська обласна рада не визнає легітимності так званого «референдуму про статус Автономної Республіки Крим 16 березня 2014 р.»; стверджує, що Автономна республіка Крим є невід’ємною і неподільною частиною держави Україна; вважає, що на території Автономної республіки Крим продовжують діяти Конституція України, українські закони та підзаконні акти органів державної та місцевої влади України; класифікує Російську Федерацію як агресора, який посягнув на суверенність та територіальну цілісність України”, – йдеться в заяві.

Депутати ЛОР вимагають притягнути до міжнародної відповідальності очільників Російської Федерації, а до кримінальної відповідальності – організаторів так званого «референдуму щодо статусу Криму» та усіх самопроголошених маріонеткових «правителів» Криму та інших територій України.

“Закликаємо світове співтовариство, органи державної влади, місцеве самоврядування, український народ дати  рішучу відсіч агресору та відстояти суверенітет, територіальну цілісність та соборність Української держави”, – наголошується в заяві.

За даними Львівської облдержадміністрації, на тимчасове проживання у Львівську область вже виявили бажання приїхати 1708 осіб з Криму та південно-східних областей України. Станом на 17 березня влаштовано на тимчасове проживання 777 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України