Політика

Лукашенко заявив генералам, що Білорусь вступає у війну

Лукашенко нещодавно зібрав нараду силовиків і, як зазначили всі присутні, був надзвичайно балакучий. З геополітичної каші в голові диктатора, генералам стало зрозуміло, що Білорусь поки що негласно вляпалася у великий військовий блок.

Із розпоряджень Лукашенка і доповідей керівників МО і КДБ з’ясувалося, що Мінськ вступив у фазу керованого Кремлем і Китаєм плану, пише телеграм-канал “Беларуская выведка”.

Лукашенко заявив: щоб відстояти всі досягнення, “доведеться і нам скоро воювати”. При цьому особливо наголосив, що воювати Білорусь буде не як усі, а “по-новому”. Нібито Китай, Північна Корея, Росія і Білорусь домовилися між собою про створення військового союзу “нової формації”, здатного за допомогою всього набору заходів – від гібридної війни до ядерного протистояння – десятиліттями ефективно стримувати Захід і їхніх союзників.

Лукашенко також повідомив присутнім про настання “нової ери безпеки” і швидке приєднання до коаліції Ірану. І тут же віддав наказ вжити низку заздалегідь підготовлених заходів щодо чинення тиску на кордон ЄС.

Диктатор наголосив, що настав час. Водночас він запевнив, що не тільки Білорусь “давитиме” сусідів, кожен учасник блоку зробить свій внесок у загальний план боротьби, і мовляв скоро всі це побачать. Судячи з останніх перестановок у КДБ і МО, тривають підготовчі дії до ескалації.

Джерела каналу підкреслюють, що чим більше Лукашенко робить публічних виступів із посилом “головне не вплутатися у війну”, тим ближче він підходить до межі безпосередньої в ній участі. Цими заявами він готує населення до наративу “це не я, це все вони почали, я завжди говорив тільки про збереження миру”.

Авторам каналу відомо про нові канали доставки в Білорусь саме палестинських біженців. Вони будуть накопичуватися і готуватися до “нової хвилі” штурму, з використанням масштабної інформаційної кампанії підтримки. Швидка ескалація і дестабілізація кордону ЄС – частина відповідальності Лукашенка перед його новим блоком.

Сигналом до масштабних дій можуть послужити синхронні зміни в геополітичній обстановці на далекому сході (Китай – Тайвань, Сеул – Пхеньян), політичні події в США та Ізраїлі. Бомбардування кулями зі сміттям і екскрементами з КНДР у бік Сеула – це один із сигналів до початку масштабної ескалації і скоординованих дій “нової осі зла”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України