Політика

Лукашенко наразі не ухвалив остаточне рішення про повноцінну участь Білорусі у війні проти України — ГУР

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко наразі не ухвалив остаточне рішення про повноцінну участь Білорусі у війні проти України, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні ми не можемо говорити про те, що остаточне рішення Лукашенком прийнято. І станом на сьогоднішній день, за узагальненою інформацією від різних джерел, практичних дій з можливої підготовки та проведення в країні, зокрема, додаткових мобілізаційних заходів не спостерігається», — сказав він.

За його словами, активність сухопутного компоненту вздовж кордону з Україною станом на зараз — у повсякденних межах, без різких змін.

«Тобто ми можемо говорити і стверджувати, що Путін намагається дотискати Лукашенка стосовно повноцінної участі у війні проти України, але ми бачимо, яку допомогу режим Лукашенка надає Путіну в цьому — це і повітряний простір, і багато інших моментів, які були присутні, і в тому числі постачання боєприпасів і озброєння, про що раніше повідомлялось. Але стосовно повноцінної участі у наземній операції сьогодні ми не можемо цього стверджувати», — сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України