Авторські статтіНовини

Людське серце старіє швидше від інших органів – вчені

Переважна більшість людей, близько 80%, мають серця, які рано постаріли. До такого висновку в результаті своїх досліджень прийшли вчені у Великобританії.

Результати їх наукової праці показують, кожні чотири з п’яти британців, вік яких перевищує 30 років, мають серце, яке відпрацьовує свій ресурс значно швидше інших людських органів. Відповідно, такі люди вже знаходяться в зоні ризику серцевого нападу або інсульту.

Для того, щоб прийти до такого висновку, вчені вивчили в режимі онлайн-тестів на одному з інтернетівських сайтів дані 575 тисяч добровольців, які побажали взяти участь в експерименті. Результати виявилися невтішними, 87% учасників зі складу чоловіків у віці до 40 років мають серця, чий «вік» значно старший фактичного. У жінок цей показник удвічі менший (41%).

При цьому багато людей навіть не припускали про знаходження свого організму в зоні підвищеного ризику. Майже половина учасників не знала, який у них тиск, а три чверті не знали, який рівень холестерину в їх крові. І це при тому, що від серцево-судинних захворювань у Великобританії щорічно вмирають 155 тисяч осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України