Людське серце старіє швидше від інших органів – вчені

Переважна більшість людей, близько 80%, мають серця, які рано постаріли. До такого висновку в результаті своїх досліджень прийшли вчені у Великобританії.

Результати їх наукової праці показують, кожні чотири з п’яти британців, вік яких перевищує 30 років, мають серце, яке відпрацьовує свій ресурс значно швидше інших людських органів. Відповідно, такі люди вже знаходяться в зоні ризику серцевого нападу або інсульту.

Для того, щоб прийти до такого висновку, вчені вивчили в режимі онлайн-тестів на одному з інтернетівських сайтів дані 575 тисяч добровольців, які побажали взяти участь в експерименті. Результати виявилися невтішними, 87% учасників зі складу чоловіків у віці до 40 років мають серця, чий «вік» значно старший фактичного. У жінок цей показник удвічі менший (41%).

При цьому багато людей навіть не припускали про знаходження свого організму в зоні підвищеного ризику. Майже половина учасників не знала, який у них тиск, а три чверті не знали, який рівень холестерину в їх крові. І це при тому, що від серцево-судинних захворювань у Великобританії щорічно вмирають 155 тисяч осіб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh