Авторські статтіТехно

Людину розглянули кольоровим тривимірним рентгеном

Зап’ястя і щиколотки професора Філа Батлера успішно просканували багатохвильовим рентгенівським пристроєм від компанії MARS Bioimaging.

Вперше будова людини розглянули за допомогою апарату багатохвильового рентгенівського сканування, який дозволяє отримувати зображення високої контрастності. Вчені Батлер з компанії MARS Bioimaging в Новій Зеландії для створення пристрою використовувала технологію CERN, яка видає зображення у високому дозволі і з низьким рівнем шумів.

Детектори Medipix3 відстежують максимальна кількість високоенергетичних фотонів, а висока якість забезпечено використанням мікрочіпів з хорошим енергетично дозволом, який здатний вловлювати різні довжини хвиль рентгенівських променів, що проходять через різнорідні тканини організму, такі як кістки, м’язи або жировий шар. Отримані дані аналізуються, після чого формується тривимірне зображення, у якому кожна тканина забарвлюється певним кольором. Завдяки цьому на тривимірному зображенні можна окремо вивчати кістки, м які тканини та інші медика фрази об’єкти.

Человека рассмотрели цветным трехмерным рентгеномРозробник Філ Батлер став першою людиною, яку просканували кольоровим тривимірним рентгеном. Великим приладом просканували його кісточку і кисть. Дана розробка зробить великий прорив у точності і швидкості діагностики різних захворювань і дозволить коригувати методи лікування. Прототип приладу успішно пройшов випробування на людях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.