Люди з багатих країн схильні менше довіряти щепленням

Люди в країнах з високим рівнем доходу найменше довіряють імунізації усіх у світі. Це результат дослідження, опублікованого в середу британською благодійною організацією Wellcome. Директор зі зв’язків з громадськістю Wellcome Імран Хан був «приголомшений» «різницею» у сприйнятті щеплень.

Згідно з цим опитуванням в цілому у Західній Європі помилково вважають щеплення небезпечними 22 відсотки, а у Франції таких навіть 33 відсотки. В Австрії 21% погодилися з цим твердженням. Найбільшу довіру до вакцинації висловлюють Бангладеш і Руанда, де майже все населення переконане в тому, що щеплення безпечні, ефективні і важливі.

У дослідженні Gallup взяли участь більше 140 000 чоловік у віці 15 років і старше в 144 країнах в період з квітня по грудень 2018 року.

Статистика по Австрії стверджує, що все більше людей не роблять щеплення своїм дітям. Це пов’язано з побоюваннями побічних ефектів, скептицизмом з приводу ефективності вакцин або недовірою до фармацевтичної промисловості, говориться в доповіді. Одинадцять відсотків австрійців не згодні з тим, що щеплення ефективні, а дванадцять відсотків не вважають їх важливими для дітей.

Відсутність довіра до щеплень в багатих країнах Хан назвавши «ефектом безпечності». Вважається, що в розвинених країнах ризик зараження зазвичай нижче — навіть без імунізації. Будь-хто, хто там заразитися, «можливо, не так сильно перехворіє або навіть помре, бо там досить хороші системи охорони здоров’я», додав Хан.

За матеріалами: kurier.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh