Авторські статтіНовини

Люди-мутанти скоро окупують планету

Останнім часом на нашій планеті зростає кількість людей, які володіють надприродними здібностями. Раніше так званих людей-мутантів можна було перерахувати на пальцях, але з кожним днем їх стає все більше і більше.

В даній ситуації ніхто не говорить про магічніздібності, скоріше, не властивих звичайному людському організму особливості. Завдяки, яким така людина може творити неймовірні речі.

До раси над-людей відноситься китайський хлопчик, якого назвали Нонг Юсуи. Першою відмінною ознакою, що виділяє його серед людей, можна вважати досить незвичайний і нехарактерний для жителів Азії і взагалі Скандинавії небесно блакитний колір очей. Крім яскравого кольору, очі мають нестандартну для представника людей будову. Їх виняткова особливість полягають у здатності відбивати світло, оскільки вони частково складаються з шарів особливих клітин. Такі клітини є невід’ємною частиною очей кішок, собак, єнотів та інших тварин. Такі очі допомагають Нонг Юсуи чудово бачити навіть у повній темряві. Китайський хлопчик перша в світі людина, у якої виявлено настільки цікаву фізичну особливість. Знайомі родини називають його «зоряним хлопчиком», або «дитиною-прибульцем».

Другий приклад над-людини був зафіксований в Індії. У місцевого жителя на ім’я Сінг Абу відзначена фантастична особливість крові, завдяки якій жоден з існуючих видів зміїної отрути на нього не діє. Його не раз кусали різні змії, починаючи від гримучої змії і закінчуючи королівською коброю, однак їх отрута розчинялася і модифікувлася на поживні елементи. Дослідження аналізу крові показали, що вона належить до досі невідомої науці групи.

Вчені припускають наступне: люди поступово мутує, щоб пристосуватися до забрудненої екології та інших техногенних змін. Оскільки світ щомиті змінюється, відповідно, і людині доводитися змінюватися у слід за ним, щоб вижити в новій реальності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України