Люди-мутанти скоро окупують планету

Останнім часом на нашій планеті зростає кількість людей, які володіють надприродними здібностями. Раніше так званих людей-мутантів можна було перерахувати на пальцях, але з кожним днем їх стає все більше і більше.

В даній ситуації ніхто не говорить про магічніздібності, скоріше, не властивих звичайному людському організму особливості. Завдяки, яким така людина може творити неймовірні речі.

До раси над-людей відноситься китайський хлопчик, якого назвали Нонг Юсуи. Першою відмінною ознакою, що виділяє його серед людей, можна вважати досить незвичайний і нехарактерний для жителів Азії і взагалі Скандинавії небесно блакитний колір очей. Крім яскравого кольору, очі мають нестандартну для представника людей будову. Їх виняткова особливість полягають у здатності відбивати світло, оскільки вони частково складаються з шарів особливих клітин. Такі клітини є невід’ємною частиною очей кішок, собак, єнотів та інших тварин. Такі очі допомагають Нонг Юсуи чудово бачити навіть у повній темряві. Китайський хлопчик перша в світі людина, у якої виявлено настільки цікаву фізичну особливість. Знайомі родини називають його «зоряним хлопчиком», або «дитиною-прибульцем».

Другий приклад над-людини був зафіксований в Індії. У місцевого жителя на ім’я Сінг Абу відзначена фантастична особливість крові, завдяки якій жоден з існуючих видів зміїної отрути на нього не діє. Його не раз кусали різні змії, починаючи від гримучої змії і закінчуючи королівською коброю, однак їх отрута розчинялася і модифікувлася на поживні елементи. Дослідження аналізу крові показали, що вона належить до досі невідомої науці групи.

Вчені припускають наступне: люди поступово мутує, щоб пристосуватися до забрудненої екології та інших техногенних змін. Оскільки світ щомиті змінюється, відповідно, і людині доводитися змінюватися у слід за ним, щоб вижити в новій реальності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh