Люди думають, що на на гроші сиплються із неба, – розповіді заробітчан

Багато людей в Україні думають, що українці, які живуть за кордоном, завжди багаті, успішні і безтурботні. Про це можна почути в телефонних розмовах із друзями чи із знайомими, або під час поїздок на батьківщину, і у стосунках із українськими бюрократами, чи навіть просто на господарському ринку.

В з’язку з таким баченням заробітчанського життя, українці, які працюють за кордоном висловили свою думку.

“Люди думають, що на нас, тих хто живе за кордоном, гроші сиплються із неба. Вони наслухалися, що у нас тут велика соціальна мережа, інтегрувавшись у яку, не доведеться тяжкo працювати”, – вважає одна із заробітчан, яка проживає в Німеччині протягом двох років.

Крім того, вона розповіла про неприємну ситуацію, яка сталася з нею, коли вона повернулася в Україну.

“В Україні я невдало здійснила банківську операцію через Інтернет, транзакція не відбулася, і я попросила відшкодування грошей. У відповідь я почула, що 50 євро, які я втрaтuлa – невеликі гроші, адже я живу в Німеччині. Ця відповідь мене вразила до глибини душі!”.

Такі випадки є не рідкими. І часто іммігрантів aтaкyють родичі і знайомі проханнями позичити гроші.

“Коли я поїхав в Україну, мої двері не закривалися від позичальників, – пише інший заробітчанин. Всім терміново потрібно було значні суми грошей. Водночас, ніхто не давав гарантії, чи вказував дату їх повернення.”

“Приїжджаючи в Україну, на базарі я стараюсь говорити якнайменше. Життя в Німеччині нaклaло акцент на мою мову. Це одразу помічають продавці і завищують ціни. Мені не шкода заплатити на 2-3 євро більше, та мені неприємно таке ставлення до мене”, – жаліється одна із наших співвітчизниць

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Дурниці. як же люди [пі-пі-пі] жалітись.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh