Авторські статтіДіаспора

Lords of the Sound виконає в Празі музику з оскароносних фільмів

У Чехії знову виступить знаменитий український оркестр Lords of the sound з програмою «Oscar Music Awards». Музично шоу з візуальними ефектами пройде в Зліні (9 квітня), Празі (10 квітня) і Брно (12 квітня).

Головна особливість Lords of the sound в тому, що їх виступ – це не просто симфонічна музика, а повноцінне шоу, де кожен твір супроводжується унікальним відеорядом, світловим шоу і живим вокалом. Музиканти постійно розширюють свій репертуар, додають нові елементи, театралізовані постановки і спецефекти.

Проект популярний не тільки на батьківщині, де з легкістю збирає повний зал палацу “Україна”, але і в Європі. За останні півроку це вже друга чеське турне колективу.


Відмінною рисою Lords of the sound є тематичні концерти. На шоу «Oscar Music Awards» прозвучить музика з оскароносних фільмів, а сам захід витримано в стилі церемонії вручення знаменитої кінопремії. Гості почують саундтреки до таких фільмів, як “Мулен Руж”, “Гравітація”, “Матриця”, “Титанік”, “Шерлок Холмс”, “Пірати Карибського моря»”, “5 елемент” і багато інших.

У концерті також візьмуть участь фіналісти співочих шоу X-Faktor і “Голос країни” Ярослав Радіоненко і Маргарита Мелешко.

У Празі концерт відбудеться на сцені театру Hybernia. Загальна тривалість програми складі близько двох годин.

Де: Divadlo Hybernia, N?m?st? Republiky 4, Praha 1

Коли: 10 квітня о 19:00

Де купити квітки:

– на сайті Vstupenkyprovas.cz
– в касі театру HYBERNIA (Divadlo HYBERNIA, адреси Nam. Republiky 4, Praha 1)
– у мережі Ticketstream.cz
– у мережі Ticketportal.cz

Додаткова інформація: за телефоном +420 776 357 720 і на сайті www.gastroli.cz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України