Авторські статтіДуховне

Лондонська лікарня відмовила Ватикану у дозволі на перевезення хворого малюка до Рима

Лондонський шпиталь, де перебуває 10?місячний Чарлі Ґард, який страждає на невиліковну генетичну хворобу, відмовив у дозволі на перевезення хворого малюка до Рима.

При цьому представники лікарні посилаються не на медичні (клінічні) підстави відмови, а на юридичні, — повідомлено у Ватикані з нагоди представлення щорічного звіту про діяльність лікарні Дитятка Ісус. Як відомо, цей ватиканський медичний осередок висловив готовність прийняти хворе немовля і опікуватися ним.

Відмову прокоментував присутній на презентації Державний секретар Апостольського Престолу. Він висловив припущення, що згадані юридичні причини означають брак згоди влади на вивезення дитини поза територію Великої Британії. «Побачимо тепер, чи ми можемо допомогти у розв’язанні таких проблем, і зробимо все, що зможемо, а потім лікарня Дитятка Ісус займеться медичною стороною», — запевнив кардинал П’єтро Паролін. Він додав: «Ми стоїмо по стороні життя і повторюємо те, що сказав Папа, тому надаємо всі наявні можливості, аби надалі лікувати цю дитину».

З представленого вчора увечері, 4 липня, звіту лікарні Дитятка Ісус випливає, що цей педіатричний шпиталь мав за минулий рік 9600 малих пацієнтів із рідкісними захворюваннями. Із них лікарня власним коштом лікувала 102 випадки з?поза кордонів Італії.

Батьки Чарлі Ґарда, які наполегливо стараються про лікування їхньої дитини, мають усебічну підтримку. В Страсбурзі її виразила 40?особова група європослів із різних країн. У своїй заяві вони засудили рішення лондонської лікарні та британських властей як суперечні головним цінностям Європи, зокрема праву на життя і людську гідність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.