Авторські статті

Наташа Королева написала гнівний пост через заборону в’їзду Лоліти Мілявської в Україну

“Лола, мы с тобой!!!”: Русо-украинская певичка НаташаКоролева написала гневный пост из-за запрета въезда Лолиты Милявской в Украину

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій заборонено вїжджати в Україну, гнівним антиукраїнським постом у соцмережі підтримала співачку Лоліту, яку теж не пускають в Україну.

Свої емоційні слова підтримки артистка опублікувала в Instagram.

“Лола @lolitamilyavskaya ми з тобою!!!І зауваж ,компанія у нас достойна!!!???? Я як “Шпигунка Кремля” і “людина, своєю творчістю представляє загрозу для жителів України,” за інформацією з достовірного джерела, можу констатувати факт, що скоро закінчаться всі ті, хто не по своїй волі беруть участь у реаліті-шоу “загроза національній безпеці!!!” І шо ж робити?Караул!!! Чим будуть туманити мізки народу, шоб цей народ не почав задавати питання про свої реалії життя в демократичній і цивілізованій країні Україні, про тарифи, подорожчання, бідність, за межею якої більша половина живуть в країні, обіцянки кращого життя??? Так шо в терміновому порядку Кращі з кращих креативщики і Режисери СБУ продакшн в купі з Радою й усіма правими і лівими секторами і зграєю Іуд-журналістів працюють над новою постановкою реаліті-шоу “Запроданці”. На черзі ті, хто неугодний купці що дорвалися до влади людей, за свою власну думку і позицію, за правду і реальність ситуації в країні, за пісні, які люблять і хочуть чути по всьму світу, за успіх талановитих артистів!!! Як не сумно, але таке Лайф-шоу – це позбавлення громадянства, тепер вже підданими України, і їх вигнання з країни! Людочки добрі що ж це в світі Божому робиться? Невже дійде й до цього!????” – пише Королева.”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.