Авторські статтіТехно

Льодовиковий період скоро накриє Крим

Вчені прогнозують, що вже в недалекому майбутньому можуть суттєво змінитися кліматичні умови. Вони пов’язують це з тим, що останні сонячні цикли мають аномальний характер.

Малий льодовиковий період, який належить Землі, скоро накриє і Крим. До таких висновків прийшла Кримська астрофізична обсерваторія РАН.

Вони відзначили, що кількість потужних спалахів на Сонці в нинішньому його циклі в три рази менше, ніж у попередньому. Це говорити про ті, що воно остигає.

Останній раз подібне відбувалося в період 1645 – 1715 роки, коли плями на Сонці майже не спостерігались. Тоді наслідком цього також був малий льодовиковий період, коли зими були особливо суворими, а літня пора – холодної.

Це відображали у своїй творчості художники. Абрахам Хондіус на своєму полотні, написаному в 1677 році, зобразив Темзу в льодах.

Зараз вчених, що працюють в Криму, цікавить, коли ж настане черговий льодовиковий період. Це важливо не тільки для жителів півострова, але і для відпочиваючих, які воліють проводити відпустку там.

Більшість вчених сходяться на думці, що цей період накриє Крим не раніше, ніж у 2050 році. Не виключено, що це відбудеться пізніше, оскільки, крім Сонця, на дані явище впливають і інші фактори. Тобто, жартують фахівці, Крим поки проживе без теплих шуб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.