Льодовиковий період скоро накриє Крим

Вчені прогнозують, що вже в недалекому майбутньому можуть суттєво змінитися кліматичні умови. Вони пов’язують це з тим, що останні сонячні цикли мають аномальний характер.

Малий льодовиковий період, який належить Землі, скоро накриє і Крим. До таких висновків прийшла Кримська астрофізична обсерваторія РАН.

Вони відзначили, що кількість потужних спалахів на Сонці в нинішньому його циклі в три рази менше, ніж у попередньому. Це говорити про ті, що воно остигає.

Останній раз подібне відбувалося в період 1645 – 1715 роки, коли плями на Сонці майже не спостерігались. Тоді наслідком цього також був малий льодовиковий період, коли зими були особливо суворими, а літня пора – холодної.

Це відображали у своїй творчості художники. Абрахам Хондіус на своєму полотні, написаному в 1677 році, зобразив Темзу в льодах.

Зараз вчених, що працюють в Криму, цікавить, коли ж настане черговий льодовиковий період. Це важливо не тільки для жителів півострова, але і для відпочиваючих, які воліють проводити відпустку там.

Більшість вчених сходяться на думці, що цей період накриє Крим не раніше, ніж у 2050 році. Не виключено, що це відбудеться пізніше, оскільки, крім Сонця, на дані явище впливають і інші фактори. Тобто, жартують фахівці, Крим поки проживе без теплих шуб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh