Авторські статті

Лютий дебютує в Україні черговими снігопадами

Новий місяць – новий циклон. Зима змушує прикусити язики найбільших критиканів.

Прогноз погоди на найближчий тиждень повідомила Наталія Діденко.

Лютий дебютує в Україні черговими снігопадами, мокрим снігом, ожеледдю, налипанням мокрого снігу, ожеледицею і навіть дощем. Буде й мороз, й відлига.

1-го лютого в Україну знову застрибує активний циклон, вже збилася з ліку, котрий із серії південних циклонів).

Тому в понеділок у центральних областях, на Півночі, на Харківщині, в Одеській та Миколаївській областях – знову опади. Карта :

Очікуються снігопади, сніг змішуватиметься із мокрим снігом, на Харківщині, Одещині, Миколаївщині та в більшості центральних областей навіть переважатиме дощ.

На дорогах буде казна-що.

Північно-західна частина України, Волинь, Рівненщина, більшість Львівщини та Закарпаття, а також південно-східна частина, Запоріжжя, Донеччина, Луганщина, Крим та переважна Херсонщина суттєвих опадів від циклону не отримають.

На Сході України південно-східний вітер очікується штормовим.

Температура повітря найнижчою буде на Заході та Півночі: вночі -6-12 градусів, вдень -2-5 градусів, на Закарпатті +1+3 градуси.

На решті території України протягом дня буде тепло, передбачається +1+4 градуси, на Сході, Півдні та на Дніпропетровщині +4+9 градусів, в Криму до +10+14 градусів.

У Києві вірчі грамоти лютому вручить циклон з південного заходу Європи – завтра знову очікуються снігопади. На дорогах – ожеледиця. На тротуарах – тим паче.

Температура повітря в столиці найближчої ночі -6-9 градусів, завтра вдень -2-4 градуси.

Старенький Січень вже хекає, нахилившись над валізою – скоро на вокзал, у дорогу, а хвацький Лютий з молодіжним рюкзачком вже робить селфі в літаку на фоні ілюмінатора, поспішає до нас)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України