Новини з Австрії

Літаки австрійських авіаліній AUA поки залишаються на землі до 17 травня

У зв’язку з коронавірусною кризою, австрійська дочірня компанія Lufthansa Австрійські авіалінії залишає на землі приблизно 80 літаків на два тижню довше, ніж планувалося раніше. Тимчасове припинення польотів була продовжено до 17 травня, – повідомила авіакомпанія в четвер. В даний час AUA скасовує свої рейсі кожні два тижні. Польоти були спочатку припинені до 28 березня, потім до 19 квітня, пізніше до 3 травня і тепер до 17 травня. Але навіть після цих чисел не слід очікувати негайного повернення до нормального життя. AUA передбачає «повільний перезапуск» і боїться, що бізнес повернеться до нормального стану тільки в 2023 році.

Заброньовані квитки автоматично переводяться в режим очікування. Ви маєте право на відшкодування вартості квитка лише в разі скасування рейсу, але якщо ви хочете повернути свої гроші, то вам потрібно бути готовими більш тривалого часу обробки запиту. «Деякі авіакомпанії навіть видалили посилання на онлайн-форми зі своїх веб-сайтів», — говорить адвокат товариства споживачів Барбара Форстер. Є спроби загальмувати виплати і замість цього запропонувати ваучери — жодна авіакомпанія не може негайно повернути гроші за квитки.

Уряд Німеччини лобіює рішення в Брюсселі, щоб призупинити зобов’язання з відшкодування грошей за скасовані рейсі під час кризи. Замість цього авіакомпаніям слід дозволити видавати ваучери на повторне бронювання. Комісія ЄС вже висловилася проти цього. За словами державного секретаря з транспорту Австрії Магнуса Бруннера , міністри транспорту країн ЄС хочуть зробити нову спробу в кінці квітня. Австрія підтримує ініціативу Німеччини. Захисники прав споживачів попереджають, що гарантії повернення коштів клієнтів у разі банкрутства авіакомпанії немає.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:©APA/HELMUT FOHRINGER (Sujet)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України