Літаки австрійських авіаліній AUA поки залишаються на землі до 17 травня

У зв’язку з коронавірусною кризою, австрійська дочірня компанія Lufthansa Австрійські авіалінії залишає на землі приблизно 80 літаків на два тижню довше, ніж планувалося раніше. Тимчасове припинення польотів була продовжено до 17 травня, – повідомила авіакомпанія в четвер. В даний час AUA скасовує свої рейсі кожні два тижні. Польоти були спочатку припинені до 28 березня, потім до 19 квітня, пізніше до 3 травня і тепер до 17 травня. Але навіть після цих чисел не слід очікувати негайного повернення до нормального життя. AUA передбачає «повільний перезапуск» і боїться, що бізнес повернеться до нормального стану тільки в 2023 році.

Заброньовані квитки автоматично переводяться в режим очікування. Ви маєте право на відшкодування вартості квитка лише в разі скасування рейсу, але якщо ви хочете повернути свої гроші, то вам потрібно бути готовими більш тривалого часу обробки запиту. «Деякі авіакомпанії навіть видалили посилання на онлайн-форми зі своїх веб-сайтів», — говорить адвокат товариства споживачів Барбара Форстер. Є спроби загальмувати виплати і замість цього запропонувати ваучери — жодна авіакомпанія не може негайно повернути гроші за квитки.

Уряд Німеччини лобіює рішення в Брюсселі, щоб призупинити зобов’язання з відшкодування грошей за скасовані рейсі під час кризи. Замість цього авіакомпаніям слід дозволити видавати ваучери на повторне бронювання. Комісія ЄС вже висловилася проти цього. За словами державного секретаря з транспорту Австрії Магнуса Бруннера , міністри транспорту країн ЄС хочуть зробити нову спробу в кінці квітня. Австрія підтримує ініціативу Німеччини. Захисники прав споживачів попереджають, що гарантії повернення коштів клієнтів у разі банкрутства авіакомпанії немає.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:©APA/HELMUT FOHRINGER (Sujet)

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh